Tragedie în Alba: Doi soți au fost descoperiți decedați în locuința lor din Aiud. Ce spun polițiștii
Tragedie în Alba: Doi soți au fost descoperiți decedați în locuința lor din Aiud. Din câte se pare aceștia nu au mai fost văzuți de vecini, și îngrijorați oamenii au anunțat familia.
Publicitate
Este vorba despre o femeie și un bărbat în vârstă de 73 de ani. Din primele informații nu au fost identificate urme de violență pe corpul acestora.
”La examinarea sumară a cadavrelor nu au fost identificate urme de violență. Acestea urmează să fie transportate la Medicină Legală, pentru efectuarea necropsiei și stabilirea cauzei morții.
Cercetările sunt continate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă”, au transmis reprezentanții IPJ Alba.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)