TRAGEDIE în comuna Cetatea de Baltă. Un bărbat de 47 de ani și-a pus capăt zilelor
Miercuri dimineaţa, la ora 10.55, agenţi din cadrul Postului de Poliţie Cetatea de Baltă au fost sesizaţi prin apelul de urgenţă 112 de către un cetăţean din comună, despre faptul că l-a găsit pe vecinul său spânzurat în curte.
La faţa locului s-a deplasat o echipă operativă care a stabilit că bărbatul decedat se numeşte P.M., de 47, din comuna Cetatea de Baltă, judeţul Alba, pe corpul acestuia nefiind identificate urme de violenţă.
Cadavrul a fost transportat la Morga Spitalului Municipal Blaj, pentru efectuarea necropsiei şi stabilirea cauzei decesului.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)