Tragedie la Ocna Mureș: Un bărbat de 47 de ani A MURIT înecat în râul Mureș, după ce ar fi plecat la pescuit
Detașamentul Aiud a intervenit vineri, 1 iulie, în jurul orei 21:00, la solicitarea poliției, pentru scoaterea unei persoane înecate în râul Mureș, pe raza localității Copand, comuna Noșlac.
Publicitate
Potrivit primelor informații, K.I.L, de 47 de ani din Ocna Mureș, a plecat de acasă joi, 30 iunie, în jurul orei 16.30, la pescuit, în locul numit „la pontoane”, pe raza localității Copand, comuna Noșlac.
Bărbatul era cunoscut cu probleme medicale.
Revenim cu detalii.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)