Un bărbat din Alba Iulia a căzut într-un canal. Pompierii din municipiu au intervenit pentru a-l salva
Pompierii din Alba Iulia au intervenit marți seara, în jurul orei 20.00, pentru a extrage un bărbat căzut căzută într-un canal.
Potrivit ISU Alba, intervenția a avut loc în zona Centru a municipiului. Când pompierii militari au ajuns la fața locului bărbatul era căzut în canalul hidrologic, dar era conștient.
Publicitate
Bărbatul a fost scos cu succes de către forțele prezente la locul solicitării. După ce a fost extras bărbatul a primit îngrijiri medicale din partea echipajului SMURD.
La fața locului pompierii au intervenit cu trei autospeciale.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)