ACTUALITATE
Un bărbat din Cugir a DECEDAT după ce ar fi băut o substanță necunoscută, în timp ce se afla la locul de muncă
![smurd](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_9534.jpg)
Potrivit IPJ Alba, la data de 10 noiembrie, în jurul orei 14.05, Poliţia Oraşului Cugir a fost sesizată prin 112 cu privire la faptul că angajatului unei societăţi comerciale din Cugir i s-a făcut rău la locul de muncă şi a fost transportat la spital.
Din primele cercetări efectuate de poliţiştii deplasaţi la faţa locului, a rezultat că F.I., de 51 de ani, din Cugir, ar fi băut o substanţă necunoscută, dintr-o sticlă pe care o avea în dulap, crezând că este o băutură comestibilă.
Victima a fost transferată la spitalul din Alba Iulia însă a decedat pe drum.
Cercetările sunt continuate, în vederea stabilirii tuturor împrejurărilor în care s-a produs acest eveniment.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)