Un elev din Stremț pe primul loc la olimpiada județeană de Limba Italiană. Mesajul transmis de reprezentanții școlii
Ciurli Lorenzo, elev al Școlii Gimnaziale „Timoteiu Ovidiu Tarnu” din Stremț a obținut premiul I, la etapa județeană a Olimpiadei de Limba Italiana. Într-un mesaj transmis pe adresa redacției alba24.ro, reprezentanții școlii au transmis rezultatul obținut de elev.
Suntem mândri să anunțăm obținerea Premiului I la Olimpiada Națională de Limba Italiană – etapa județeană, o realizare care confirmă pasiunea și munca elevilor noștri.
Elevul Ciurli Lorenzo, din clasa a VIII a, s-a remarcat prin rezultatele sale excelente, demonstrând talent, seriozitate pentru limba italiană.
Îi transmitem felicitări pentru această reușită și îi dorim mult succes în continuare!
Mulțumiri și profesorului coordonator, Bârlog Elena -Marcela pentru dedicarea și sprijinul oferit. Școala Gimnaziala Timoteiu, continuă să susțină performanța în educație”, au transmis reprezentanții școlii.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)