Un local din Alba Iulia a oferit mâncare gratis persoanelor nevoiașe, de sărbători
Un local din Alba Iulia a avut o inițiativă umanitară, în preajma sărbătorilor de Paște. Reprezentanții acestuia au anunțat, vineri seara, că au lăsat porții cu preparate pe banca unui parc, pentru cei care au nevoie de mâncare.
Publicitate
Aceștia au anunțat, pe rețeaua de socializare, că au pus pe banca din dreptul localului, în Piața Alessandria, mai multe porții de gulas si cateva meniuri de gulas si iahnie de fasole.
Au făcut apel la persoane care cunosc oameni nevoiași sau fără ajutor, care au nevoie de mâncare, să ridice porțiile cu preparate.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)