Un stâlp de curent a luat foc la Alba Iulia. Intervenție a pompierilor pe strada Craivei
Un stâlp de curent a luat foc marți, 13 august la Alba Iulia. Incendiul s-a produs în jurul orei 18.00 pe strada Craivei din oraș.
Potrivit reprezentaților ISU Alba, la fața locului intervin pompierii din Alba Iulia.
Misiunea pompierilor este în dinamică, știre în curs de actualizare.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)