Un TIR a derapat şi a ajuns pe calea ferată, lângă Blaj
Inspectoratul General al Poliţiei Române a informat că, începând cu ora 8.00, traficul feroviar a fost reluat.
Publicitate
Accidentul nu s-a soldat cu victime sau cu pagube materiale importante şi a avut drept cauză neadaptarea vitezei la condiţiile de drum.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)