Unirea Alba Iulia schimbă strategia. Vezi când se vor reuni alb-negrii
Publicitate
Chiar dacă încă se caută fonduri pentru menţinerea clubului în Liga a II-a, FC Unirea Alba Iulia anunţă schimbarea. Jucătorii se vor reuni luni, 30 iunie, iar majoritatea lotului care va fi prezent la reunire va fi format din jucători originari din judeţul Alba şi încă 4-5 jucători cu experienţă în ligile superioare.
Citeşte mai mult pe Sport.Alba24.ro.
Cosmin NISTOR
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)