Universitatea Cluj nu va juca returul pe „Cetate”
În urma acestei decizii, iubitorii sportului rege din Alba Iulia vor rata meciurile cu Dinamo, Rapid sau Timișoara. Plecarea clujenilor de la Alba Iulia are și părți pozitive, deoarece arena albaiuliană va fi ocrotită de alte pagube produse de suporterii clujeni. Până în momentul de față, la meciurile ”șepcilor roșii” au fost distruse peste 500 de scaune, ceea ce nu au "reușit" suporterii Unirii, în primul eșalon.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)