UPDATE: Un tânăr de 35 de ani s-a aruncat de la etajul 4 al unui bloc din Sebeş. A murit la spital, din cauza leziunilor
Tânărul este din Sebeş şi a fost transportat de urgenţă la spital, în stare de inconştienţă.
UPDATE: Acesta s-a aruncat de la balconul apartamentului în care locuia, aflat la ultimul etaj al blocului cu nr. 148 de pe strada Mihail Kogălniceanu. De la spitalul din Sebeş a fost adus la unitatea medicală din Alba Iulia, pentru investigaţii suplimentare.
Vezi mai multe detalii despre incident pe Sebeş24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)