Urmărit naţional pentru tâlhărie, prins la Cergău - Blaj. Bărbatul din Alba Iulia avea mandat de arestare preventivă
Samoilă Vitan avea emis pe numele său mandat de arestare preventivă, de către Judecătoria Alba Iulia, pentru comiterea infracţiunii de tâlhărie. A fost identificat de poliţişti pe raza comunei Cergău, sâmbătă, la ora 20.15.
Publicitate
Bărbatul a fost transportat la Centrul de Reţinere şi Arestare Preventivă din cadrul Inspectoratului de Poliţie Judeţean Alba.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)