Urs observat la Sălciua de Jos. Locuitorii au fost avertizați prin mesaj RO-Alert
Un urs a fost observat, luni seara, în satul Sălciua de Jos, comuna Sălciua.
Potrivit ISU Alba, a fost transmis mesaj Ro-Alert locuitorilor din zonă.
Sunt din ce în ce mai dese incidentele de acest fel în județul Alba. În ultimele zile au fost semnalate situații similare la Răchita și Sebeșel (comuna Săsciori), dar și la Cugir.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)