VIDEO: Vicepreședintele Camerei Deputaților, Florin Iordache, semne obscene în plen pentru colegii din Opoziție
Vicepreședintele Camerei Deputaților, Florin Iordache, a făcut semne obscene în plenul ședinței. Acesta a ridicat degetele mijlocii de la ambele mâini către reprezentanții opoziției.
Iordache este și președintele Comisiei speciale pentru legile justiției. Gestul acestuia a venit după un discurs în plen, în care i-a atacat pe parlamentarii USR și PNL pentru criticile pe care le-au adus la modificările legilor justiției.
Publicitate
Opoziția l-a aplaudat ironic după acest gest.
Sursă: digi24
Foto: stirileprotv.ro
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)