VIDEO INCENDIU la Alba Iulia, în parcarea de la Dedeman: O mașină a luat foc
O mașină a fost cuprinsă de flăcări, duminică, 31 martie, în jurul orei 14.40, pe strada Gheorghe Șincai din Alba Iulia. Mașina a luat foc în parcarea magazinului Dedeman.
La fața locului au intervenit pompierii din Alba Iulia cu două autospeciale de stingere.
Publicitate
Misiunea este în dinamică, știre în curs de actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)