VIDEO: România Olanda în Cetatea din Alba Iulia. Suporterii înfruntă ploaia în orașul lui Nicușor Stanciu
Aproximativ 300 de suporteri s-au adunat marți la ecranul instalat în Cetatea Alba Carolina, pentru a urmări meciul dintre România și Olanda.
Aceștia au înfruntat ploaia și au preferat să vină în zona dintre Sala Unirii și Muzeul Național pentru a vedea meciul pe ecranul uriaș instalat de administrația locală.
Publicitate
Majoritatea sunt optimiști și au așteptări mari de la cei doi fotbaliști din județul Alba chemați la lotul național, Nicușor Stanciu și Andrei Rațiu.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)