VIDEO ȘTIREA TA: Cu mașina pe contrasens, într-o intersecție intens circulată din Alba Iulia. Manevră riscantă a unui șofer
Un șofer a fost filmat de o cameră de bord, joi după-amiaza, în timp ce se deplasa cu mașina pe contrasens, într-o intersecție intens circulată din municipiul Alba Iulia.
Pe imaginile transmise de un cititor Alba24 se poate observa cum șoferul unui autoturism iese din benzinăria OMV de pe Calea Moților, pe contrasens, pe Bulevardul Republicii, spre intersecția semaforizată.
Publicitate
Isprava conducătorului auto a fost surprinsă pe o cameră de bord joi, 13 februarie, în jurul orei 15:55.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)