VIDEO ȘTIREA TA: Curtea școlii din Mihalț, inundată. „Antrenamentele de polo se vor ține după fiecare ploaie”
Curtea Școlii Gimnaziale „Ion Breazu” din comuna Mihalț a fost inundată marți dimineața, în urma ploilor abundente. Un cetățean a surprins pe video piscina nedorită.
„Suntem în curtea școlii. O să înființăm un lot de polo. Doritorii sunt așteptați să se înscrie în noul lot de polo de la Mihalț. Antrenamentele se vor ține după fiecare ploaie”, a transmis cetățeanul.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)