VIDEO ŞTIREA TA pe Alba24: Cum se circulă, iarna, în Abrud. "Un oraş mic, nedeszăpezit"
Un şofer aflat în trafic, cititor Alba24, a transmis imagini cu drumul din Abrud, în această iarnă. Spune că nu a fost deszăpezit carosabilul şi că autorităţile nu ar fi interesate să rezolve problema.
“Oraşul Abrud. Un oraş micuţ, nedeszăpezit. Nu interesează pe nimeni, doar ştiu să ia bani. A trecut şi un echipaj de deszăpezire cu lama prin aer…”, spune cititorul Alba24.
Publicitate
Acesta a surprins în imagini, luni, cum se desfăşura traficul rutier la Abrud.
Cum prognoza meteo pe această săptămână anunţă temperaturi de primăvară, cel mai probabil deszăpezirea se face "natural".
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)