Virusul protestelor a contaminat şi Primăria Sebeş
Potrivit primarului Mugurel Sârbu, un numar de 61 de angajaţi au semnat lista cu revendicări pe care au înaintat-o conducerii Primăriei şi care urmează să fie transmisă mai departe Instituţiei Prefectului Alba.
Publicitate
Funcţionarii din Primărie sunt nemulţumţi de faptul că salariile lor au ajuns, în urma tăierilor, la câteva sute de lei. Primarul urmează sa mai aibă o discuţie cu angajaţii, pentru a vedea dacă aceştia sunt decişi să continue şi mâine acţiunea de protest.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)