ACCIDENT DE MUNCĂ MORTAL la Alba Iulia: Un bărbat care lucra la o casă a căzut de pe o grindă și a murit
Un bărbat care lucra la o casă aflată în construcție, pe strada Lalelelor din Alba Iulia, a decedat marți, după ce a căzut de la înălțime de pe o grindă. Accidentul s-a petrecut în jurul orei 16.00.
Publicitate
Potrivit IPJ Alba ar fi vorba despre un accident de muncă.
Este vorba despre un bărbat in varsta de 48 de ani care a suferit o cadere de la înălțime, iar la momentul ajungerii echipajului de salvare, la locul solicitării, acesta prezenta un traumatism cranio-cerebral sever, având leziuni incompatibile cu viața fiind declarat decesul, au specificat reprezentații ISU Alba.
La fața locului se efectuează cercetări.
știre în curs de actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)