Accident pe DJ 107 A: Trei tineri au ajuns la spital, după ce maşina în care se aflau a intrat într-un pom
Potrivit IPJ Alba, autoturismul în care se aflau tinerii, toţi de sex masculin, a părăsit carosabilul şi a intrat în coliziune cu un pom.
Publicitate
Cei trei au suferit leziuni, iar doi dintre ei au fost transportaţi de urgenţă la spital.
Revenim cu amănunte.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)