Amenzi pentru cetăţenii care îşi fac aprovizionarea cu flori în parcurile din Alba Iulia
Un astfel de incident a avut loc miercuri seară, când o persoană cu domiciliul în Ohaba, judeţul Alba a fost surprinsă în Parcul din Cetate rupând flori. Aceasta era însoţită de o altă persoană, dar a reuşit să fugă, la apariţia oamenilor legii. Poliţiştii au aplicat o amendă în valoare de 100 de lei.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)