FOTO: Pui de pisică salvat de pompierii din Alba Iulia. Căzuse într-un șanț de doi metri. Intervenție la sediul DSVSA Alba
Un pui de pisică a fost salvat, sâmbătă, de pompierii din Alba Iulia. Acesta căzuse într-un șanț de aproximativ 2 metri.
Potrivit ISU Alba, intervenția s-a desfășurat pe strada Lalelelor în Alba Iulia.
Pisica a fost extrasaă în siguranță de către pompierii militari, teafără și nevătămată.
Publicitate
Locația este sediul DSVSA (Direcția Sanitar Veterinară și pentru Siguranța Alimenterlor) din Alba Iulia.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)