FOTO ȘTIREA TA: Parcare „după bunul plac” la Alba Iulia. Cum și-a lăsat un şofer maşina, la mall
Cei care s-au aflat sâmbătă, în jurul orei 13:30, în zona parcării de la Alba Mall au putut observa o maşină pe care şoferul a lăsat-o, nestingherit, de-a latul pe locul de parcare și pe calea de acces.
Publicitate
Parcările unor şoferi din Alba sunt demne de „premiat”. Cam asta putem spune despre situaţia surprinsă în imagini de un cititor Alba24, în parcarea de la Alba Mall.
Chiar dacă din imaginile surprinse de un cititor Alba24 se poate observa că la momentul respectiv parcarea nu părea aglomerată, totuşi, a atras atenţia trecătorilor, mai ales a şoferilor care ştiu cât de greu este, în unele zile, să găseşti un loc de parcare în zona respectivă.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (2)