MARŢI: Studenţii de la UAB, specializarea ingineria mediului plantează arbori la Gârda de Sus
La această activitate, organizată în colaborare cu Direcţia Silvică Alba, participă studenţii Facultăţii de Ştiinţe, specializarea Ingineria Mediului.
Publicitate
Iniţiativa face parte din proiectul Luna Plantării Arborilor - 2014, demarat de către Romsilva.
foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)