Mesajul președintelui Klaus Iohannis, pentru Paştele Catolic şi cei care își sărbătoresc onomastica de Florii
Preşedintele României Klaus Iohannis a ales să transimită două mesaje într-unul singur, pe pagina sa de Facebook: şi pentru Florii, şi pentru Paştele Catolic.
Tuturor celor care sărbătoresc astăzi Paștele, le doresc să întâmpine Învierea Domnului cu bucurie și liniște sufletească. Cristos a Înviat! Un gând bun se îndreaptă și spre cei care sărbătoresc în această zi Duminica Floriilor, alături de un călduros „La mulți ani!” celor care își serbează onomastica.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)