ŞTIREA TA pe ALBA24: De pe șantierul din centrul municipiului Alba Iulia, bordurile se fură în mijlocul zilei, cu Dacia Sandero
Imaginile au fost filmate duminică, 22 februarie, în jurul prânzului, pe strada Tudor Vladimirescu din municipiul Alba Iulia.
Chiar dacă se aflau pe o arteră intens circulată, în plin centrul orașului, doi bărbați au oprit mașina (un autoturism Dacia Sandero de culoare albă) și fără să pară ”deranjați”, au încărcat în portbagajul mijocului de transport câteva borduri destinate reabilitării zonei.
Dacă surprindeţi situaţii sau evenimente pe care le consideraţi de interes pentru comunitate, aşteptăm informaţii şi imagini pe Ştirea Ta pe Alba24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)