ACTUALITATE
Tânăr din Abrud, după gratii pentru tulburarea ordinii și liniștii publice. Are de executat doi ani de închisoare
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2014/11/arestat_catuse.jpg)
Potrivit IPJ Alba, la data de 1 octombrie, poliţiştii de investigaţii criminale din cadrul Poliţiei oraşului Abrud, l-au identificat S.G.O., de 24 de ani, din Abrud, care este posesorul unui mandat de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnat, la data de 1 octombrie, de Judecătoria Cîmpeni, la executarea unei pedepsei de doi ani închisoare, pentru săvârşirea infracţiuni de tulburarea ordinii şi liniştii publice.
Condamnatul a fost depus în Penitenciarul de Maximă Siguranţă Aiud, în vederea executării pedepsei.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)