Trei bărbaţi din Alba Iulia, cu dosar penal pentru furt. Au sustras cafea şi ciocolată dintr-un supermarket
Potrivit IPJ Alba, G.G. (27 de ani), T.G.L. (33 de ani) şi C.N. (50 de ani), toţi din Alba Iulia, sunt cei trei bărbaţi care ar fi comis furtul de produse alimentare, dintr-un supermarket din Alba Iulia.
În 23 ianuarie, după-amiaza, au profitat de neatenţia personalului de pază al supermarketului şi au sustras ciocolată şi cafea, părăsind magazinul pe uşa destinată accesului.
Prejudiciul a fost recuperat parţial, iar faţă de cei trei bărbaţi, cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de furt.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)