SPORT
AMICAL: FC Unirea Alba Iulia (juniori B) – Olimpia Aiud 2-2 (0-1)
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2012/06/IMG_3674.jpeg)
În repriza secundă, uniriștii au trecut în avantaj grație golurilor marcate de Constantin și Monescu, în minutele 50 și 55. Pentru aiudeni, a egalat Muntean, în minutul 60. Vezi ce echipe au folosit cei doi antrenori pe Sport.Alba24.ro
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)