Dăscălescu, despre eșecul Unirii de la Pitești: ”Într-un fel era normal să fie o cădere”
Președintele executiv al Unirii, Mihai Dăscălescu nu s-a declarat dezamăgit de prestația echipei la Pitești. ”Nu m-a dezamăgit prestația băieților la Pitești, a fost o evoluție mai slabă, dar într-un fel era normal să fie o cădere de formă după șase etape fără înfrângere. Important e să avem o evoluție bună în ultimele două etape”, a declarat Dăscălescu.
În această săptămână, fotbaliștii albaiulieni își vor încasa primele restante pentru ultimele șase jocuri, însă acest lucru este posibil doar dacă banii pe Fabian Himcinschi vor intra în contul clubului.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)