FOTO: Accident la Alba Iulia. Un șofer a ajuns cu autoutilitara în șanț, pe strada Brândușei
Un șofer a intrat joi cu o autoutilitară într-un șanț de pe marginea străzii Brândușei, în municipiul Alba Iulia. Autovehiculul a rămas blocat în canalul săpat de muncitorii care lucrează în zonă.
Reamintim faptul că strada Brândușei se află în prezent într-un proces de reabilitare.
Publicitate
Drumul face legătura între municipiul Alba Iulia și cartierul Pâclișa, fiind utilizat și de către șoferii care vor să evite aglomerația pe DN 1 spre Sebeș, pe varianta Pâclişa – Vurpăr.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)