Ziua Poliţiei Române în Alba: Echipa „Apuseni Pol” a câştigat trofeul competiţiei echipelor IPJ la fotbal

Competiţiile sportive organizate de Inspectoratul de Poliţie Judeţean Alba, cu ocazia Zilei Poliţiei Române 2014 au avut loc şi vineri, 21 martie, la Baza sportivă Arini din municipiul Sebeş. 16 echipe de fotbal, constituite la nivelul Inspectoratului de Poliţie Judeţean Alba s-au confruntat în cadrul a patru grupe, pentru un loc pe podium.

Trofeul a fost adjudecat de echipa „Apuseni Pol” în vreme ce locul II a fost ocupat de echipa „Cancelaria”, locul III de echipa „Poliţia Sebeş”, iar „Rutierii” s-au clasat pe locul IV.

Vedeţi mai multe detalii şi fotografii pe Sport.Alba24.ro.