ACTUALITATE
VIDEO: Tamponare pe podul de peste Mureș, în zona Partoș. Trei autoturisme implicate, o persoană dusă la spital
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2017/09/foto-accident1.jpg)
UPDATE: O persoană a fost transportată la spital, posibil cu leziuni ușoare. Traficul s-a desfășurat cu dificultate fiind necesară prezența polițiștilor pentru fluidizare.
Accident cu trei autoturisme implicate pe podul de la Mureș (Partoș), în apropiere de Hanul cu Berze. Trei mașini s-au lovit din spate una pe cealaltă, a anunțat Inspectoratul Județean de Poliție al Județului Alba. Nu au fost înregistrate victime.
Traficul se desfășoară cu dificultate pe drumul spre și dinspre Sebeș.
![YouTube video](https://i.ytimg.com/vi/Gl9e0hd_Q2Y/hqdefault.jpg)
Sursă foto: Info Trafic
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)