Secția de Oftalmologie a Spitalului Județean Alba a fost ÎNCHISĂ, timp de o săptămână, după confirmarea unor cazuri COVID-19
Secția de Oftalmologie a fost închisă temporar, însă nu este afectată activitatea medicală, a precizat pentru Alba24 managerul...