Peste 100 de şoferi au fost amendaţi şi şase conducători auto au rămas fără permis de conducere. Acţiune "nocturnă" a Poliţiei Rutiere la Alba Iulia, Cugir şi Sebeş
Peste 100 de amenzi aplicate de polițiștii rutieri din județul Alba, în noaptea de duminică spre luni. Șoferii...