FOTO: Acţiuni de ecologizare organizate de tineri liberali la Alba Iulia şi Sebeş. Au adunat deşeuri şi au sărbătorit Ora Pământului
Tinerii liberali din județul Alba au participat, la sfârşitul săptămânii trecute, la acțiuni care vizează protecția mediului înconjurător....