VIDEO: Un consilier local din Alba Iulia este supărat pe salubrizarea făcută de Polaris. „N-au mai ridicat gunoiul din tomberoanele colorate din ianuarie”
Consilierul Local Rareș Buglea este indignat pe faptul că în Alba Iulia operatorul de salubrizare nu face nici...