Proiect la Guvern: O parte din ce-a mai rămas din CINEMATOGRAFELE din Alba vor trece la Regia Protocolului de Stat
Cinematografele şi clădirile administrate de RomâniaFilm, precum şi personalul aferent acestora vor trece în subordinea Regiei Autonome -...