Bărbat din Alba, prins în timp ce conducea băut și fără permis, în Hunedoara
Un bărbat din Alba a fost prins de polițiștii din Hunedoara în timp ce conducea băut și fără permis.
Potrivit IPJ Hunedoara, în noaptea de 18 ianuarie 2026, la ora 01:45, pe DN76, polițiștii au oprit în trafic un autoturism condus de un bărbat de 33 de ani, din comuna Pianu, județul Alba, aflat sub influența alcoolului (0,68 mg/l), care conducea mașina pe raza comunei Șoimuș, fără a deține permis de conducere.
Publicitate
În cazul bărbatului, au fost demarate cercetări penale.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)