4 octombrie: Retro Parada Toamnei, la Sebeș. Expoziţie de maşini de epocă, în zona Casei de Cultură
Pasionați de automobile clasice sunt așteptați sâmbătă, 4 octombrie, la Sebeș, la Retro Parada Toamnei.
Evenimentul este organizat de Retromobil Club România, Filiala Alba, în parteneriat cu Primăria municipiului Sebeș, și va avea loc în zona Casei de Cultură.
Publicitate
Între orele 11:00 și 15:00 vor putea fi admirate piese de colecție pe patru roți, vehicule istorice şi maşini de epocă, restaurate sau întreţinute de proprietari şi colecţionari.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)