Incendiu la o gospodărie din Șugag. Intervin pompierii din Sebeș și voluntarii
Incendiu la o gospodărie din Șugag: Detașamentul de pompieri Sebeș intervine sâmbătă seara pentru stingerea unui incendiu izbucnit la o anexă gospodărească din Martinie, comuna Șugag.
Potrivit informațiilor transmise de persoana care a apelat 112, flăcările se manifestă la nivelul unei anexe aflate în curtea unei gospodării.
Publicitate
La fața locului acționează o autospecială de stingere cu apă și spumă, un echipaj de prim ajutor și Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență Șugag.
Intervenția este în desfășurare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)